امروز: 1403/04/03 شمسی2024/06/23 میلادی

07136289708

09190972559

شیراز، بلوار مطهری شمالی (زرگری)، نبش کوچه 6، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 50

info@rasa-apply.ir

rasa.institute2021@gmail.com

ویزای فارغ ‌التحصیلی استرالیا (سابکلاس 485) (temporary graduate visa subclass 485)

یکی از مزایای تحصیل در استرالیا این است که فارغ التحصیلان بعد از اتمام دوره تحصیلی خود می توانند از طریق ویزای فارغ التحصیلی استرالیا در آن کشور بمانند و مشغول به کار شوند. مدت زمان اعتبار این ویزا بین 18 ماه تا 4 سال بوده و این شرایط را برای فرد متقاضی ایجاد می کند که شرایط خود را برای سکونت دائم استرالیا فراهم کند.

 

این ویزا  دارای دو زیرمجموعه است:

  1. Graduate Work Stream: این ویزا به دانشجویان بین المللی داده می شود که تحصیلات خود را در کشور استرالیا به پایان رسانده اند و رشته تحصیلی آنها در لیست مشاغل Medium and Long-term Strategic Skills List (MLTSSL) و  Skilled Occupation List (SOL) باشد و همچنین رشته مورد نظر خود را توسط سازمان مربوطه ارزیابی کرده باشد. حداکثر مدت زمان اعتبار این ویزا 18 ماه می باشد و سن شخص متقاضی بایستی در زمان درخواست این ویزا کمتر از 50 سال باشد و از تاریخ انقضای ویزای تحصیلی بیشتر از 6 ما نگذشته باشد و دارای نمره آیلتس 6 (Overall) یا معادل آن باشد و نمره هیچ یک از ماژول ها نباید کمتر از 5 باشد. نکته حائز اهمیت این است که فرد دارنده این ویزا فقط می تواند شغلی را انتخاب کند که ارتباط نزدیکی به رشته تحصیلی داشته باشد.

 

  1. Post-Study Work stream: این ویزا به دانشجویان بین المللی داده می شود که مدت زمان تحصیل آنها در استرالیا حداقل 2 سال بوده و موفق به دریافت مدرک لیسانس یا بالاتر شده باشند. مدت اعتبار این ویزا بستگی به مقطع فارغ التحصیلی دارد و می تواند بین 2 سال تا 4 سال متغیر باشد. سن شخص متقاضی بایستی در زمان درخواست این ویزا کمتر از 50 سال باشد و از تاریخ انقضای ویزای تحصیلی بیشتر از 6 ما نگذشته باشد و دارای نمره آیلتس 6 (Overall) یا معادل آن باشد و نمره هیچ یک از ماژول ها نباید کمتر از 5 باشد.
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top