امروز: 1403/04/03 شمسی2024/06/23 میلادی

07136289708

09190972559

شیراز، بلوار مطهری شمالی (زرگری)، نبش کوچه 6، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 50

info@rasa-apply.ir

rasa.institute2021@gmail.com

مشاوره تحصیلی استرالیا و کانادا

گروه رابین آتی ساز آزادمهر (راسا) مشاوره های کاملی بر اساس اطلاعات جامع و به روز در مورد شرایط تحصیلی، معیارهای مدارس و دانشگاه ها، هزینه های تحصیل و زندگی، مدت زمان تحصیل و شرایط زندگی در کشور مورد نظر ارائه می دهد. مشاوره تحصیلی صرفاً جهت تحصیل در کشورهای استرالیا و کانادا می باشد.  

 

در مشاوره اولیه، اطلاعات پایه و اساسی شامل سن، مدرک تحصیلی، معدل، وضعیت مالی و ..... از متقاضی پرسیده می شود و با توجه به شرایط متقاضی، مشاوره های ابتدایی و ضروری صورت می گیرد.

 

  1. مشاوره تخصصی:

پس از مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی، در صورت واجد شرایط بودن، وقت مشاوره تخصصی برای متقاضی در نظر گرفته می شود که می تواند به صورت حضوری یا تلفنی (اینترنتی) صورت گیرد.

متقاضیان شهرستانی یا خارج از کشور که حضور در دفتر موسسه برایشان امکان پذیر نیست می توانند از طریق شبکه های ارتباطی اینترنتی و یا تلفن از مشاوره تخصصی بهره ببرند تا با آگاهی کامل اقدام به عقد قرار داد و شروع کار کنند.

 

یکی از برتری های مؤسسه راسا همراهی مشاورین با متقاضی در تمامی مراحل کار از اخذ پذیرش تا دریافت ویزا است. همچنین متقاضیان می توانند پس از سکونت در کشور مورد نظر، با مشاوران خود در تماس باشند و همواره از راهنمایی های آنها بهره مند شوند.

    طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
    Top