امروز: 1401/02/30 شمسی2022/05/20 میلادی

07136289708

09190972559

شیراز، بلوار مطهری شمالی (زرگری)، نبش کوچه 6، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 50

info@rasa-apply.ir

rasa.institute2021@gmail.com

خدمات اعزام دانشجو به استرالیا و کانادا

گروه رابین آتی ساز آزادمهر (راسا) مشاوره های کاملی بر اساس اطلاعات جامع و به روز در مورد شرایط تحصیلی، معیارهای مدارس و دانشگاه ها، هزینه های تحصیل و زندگی، مدت زمان تحصیل و شرایط زندگی در کشور مورد نظر ارائه می دهد. مشاوره تحصیلی صرفاً جهت تحصیل در کشورهای استرالیا و کانادا می باشد.

 • ترانسفر فرودگاهی متقاضیان عزیز از فرودگاه تا محل اسکان
 • انتخاب خوابگاه مناسب و پرداخت هزینه ها در استرالیا و کانادا
 • راهنمایی جهت مراحل ثبت نام در دانشگاه های کانادا و استرالیا
 • افتتاح حساب بانکی در بانکهای استرالیا و کانادا
 • ثبت نام در دانشگاه های معتبر استرالیا و کانادا
 • مشاوره و راهنمایی ویزاهای فارغ التحصیلی کانادا و استرالیا
 • راهنمایی جهت شرکت در آزمونهای ورودی
 • ثبت نام و دریافت بیمه درمانی در استرالیا و کانادا
 • راهنمایی جهت شرکت در آزمونهای زبان و دانشگاه
 • مشاوره تحصیلی استرالیا و کانادا

  گروه رابین آتی ساز آزادمهر (راسا) مشاوره های کاملی بر اساس اطلاعات جامع و به روز در مورد شرایط تحصیلی، معیارهای مدارس و دانشگاه ها، هزینه های تحصیل و زندگی، مدت زمان تحصیل و شرایط زندگی در کشور مورد نظر ارائه می دهد. مشاوره تحصیلی صرفاً جهت تحصیل در کشورهای استرالیا و کانادا می باشد.  

   

  در مشاوره اولیه، اطلاعات پایه و اساسی شامل سن، مدرک تحصیلی، معدل، وضعیت مالی و ..... از متقاضی پرسیده می شود و با توجه به شرایط متقاضی، مشاوره های ابتدایی و ضروری صورت می گیرد.

   

  1. مشاوره تخصصی:

  پس از مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی، در صورت واجد شرایط بودن، وقت مشاوره تخصصی برای متقاضی در نظر گرفته می شود که می تواند به صورت حضوری یا تلفنی (اینترنتی) صورت گیرد.

  متقاضیان شهرستانی یا خارج از کشور که حضور در دفتر موسسه برایشان امکان پذیر نیست می توانند از طریق شبکه های ارتباطی اینترنتی و یا تلفن از مشاوره تخصصی بهره ببرند تا با آگاهی کامل اقدام به عقد قرار داد و شروع کار کنند.

   

  یکی از برتری های مؤسسه راسا همراهی مشاورین با متقاضی در تمامی مراحل کار از اخذ پذیرش تا دریافت ویزا است. همچنین متقاضیان می توانند پس از سکونت در کشور مورد نظر، با مشاوران خود در تماس باشند و همواره از راهنمایی های آنها بهره مند شوند.

 • اخذ ویزای تحصیلی کانادا و استرالیا

  یکی از خدمات مؤسسه رابین آتی ساز آزادمهر (راسا) اخذ ویزای تحصیلی کشورهای کانادا و استرالیا برای متقاضیان عزیز است. در این مؤسسه، ضمن در نظر گرفتن الزامات اعزام دانشجو به کشور مقصد، خدمات مشاوره ای به روز و کاملی به متقاضیان عزیز داده و آنها را در گردآوری کلیه مدارک و اطلاعات مربوط به اخذ ...

 • اخذ پذیرش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در استرالیا و کانادا

  مؤسسه رابین آتی ساز آزادمهر (راسا) خدمات حرفه ای و تخصصی در زمینه اخذ پذیرش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در کلیه رشته های مربوط به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین مدارس و کالج ها به شما عزیزان ارائه می دهد. 

 • خدمات در کشور مقصد کانادا و استرالیا

  ثبت نام در دانشگاه های معتبر استرالیا و کانادا، ترانسفر فرودگاهی، رزرو خوابگاه، افتتاح حساب بانکی، رزرو هتل و مهمانسرای دانشجویی در کشورهای کانادا و استرالیا و دریافت کارت های اعتباری، پشتیبانی و راهنمایی جهت شرکت در آزمونهای ورودی، ثبت نام و دریافت خدمات بیمه درمانی از دیگر خدمات گروه رابین آتی ساز آزادمهر می باشد. 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top