امروز: 1403/01/26 شمسی2024/04/14 میلادی

07136289708

09190972559

شیراز، بلوار مطهری شمالی (زرگری)، نبش کوچه 6، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 50

info@rasa-apply.ir

rasa.institute2021@gmail.com

تاریخ ورود دانشجویان به استرالیا

این بدان معناست که دانشجویان بین المللی جدید و بازگشته می توانند بدون نیاز به در خواست معافیت مسافرتی به استرالیا سفر کنند و قبل از شروع تحصیل در دانشگاه در سال 2022، مستقر شوند. به دانشجویان بین المللی یادآوری می شود که لطفا قبل از رزرو پرواز ، شرایط هر یک از ایالت های استرالیا را بررسی کنند.

دانشجویان بین المللی باید الزامات ورود دولت استرالیا را چک کنند زیرا هرگونه الزامات اضافی برای ورود با توجه به ایالت ها متفاوت است.

ملیسا بنکس، سخنگوی دولت استرالیا می گوید: علاقه زیادی نسبت به این اعلامیه وجود دارد اما ما به دانشجویانی نیاز داریم که مطمئن باشیم آنها الزامات مقصد تحصیل در استرالیا را چک می کنند. این کار برای اطمینان از انتقال آرام برای زندگی و تحصیل در استرالیا است.

برای بررسی این الزامات بین المللی استرالیا که در هر شهر و ایالت متفاوت است؛ لطفا سایت www.studyaustralia.gov.au را چک کنید. این سایت شامل آخرین اطلاعات سفر مثل انواع واکسن های کرونا و شرایط واکسیناسیون می باشد.

هنگامی که دانشجویان بین المللی الزامات ملی را بررسی کردند؛ به آنها توصیه می شود که الزامات فردی ایالت خود را هم نیز بررسی کنند. دانش آموزان باید تا تاریخ پرواز خود و قبل از سفر به بررسی الزامات سفرشان بپردازند. آنها می توانند این لیست را از طریق سایت ذکر شده پیدا کنند.  

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top