امروز: 1401/04/07 شمسی2022/06/28 میلادی

07136289708

09190972559

شیراز، بلوار مطهری شمالی (زرگری)، نبش کوچه 6، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 50

info@rasa-apply.ir

rasa.institute2021@gmail.com

بیمه درمانی دانشجویان خارجی در استرالیا

  • پوشش بیمه دانشجویان خارجی

 

بیمه دانشجویی در استرالیا چگونه برای دانشجویان بین المللی کار میکند ؟

 پوشش بیمه دانشجویان خارجی که OSHC نامیده میشود ، بیمه ایی است که کمک میکند هزینه ی مراقبت های پزشکی برای دانشجویان خارجی را پوشش دهد تا مدت زمانی که آنها در استرالیا زندگی میکنند .

این یک الزام است برای همه دارندگان ویزای دانشجویی که قبل از ورود به استرالیا بیمه خود را تهیه کرده باشد.

دانشجویان بین المللی باید مانند سایر اعضای خانواده مثل شرکا و فرزندان حتی اگر قصد تحصیل در استرالیا را نداشته باشند باید تحت پوشش بیمه دانشجویی خارج از کشور باشند.

در چارچوب پوشش بیمه ی دانشجوی خارجی یک دانشجوی خارج از کشور کسی است که ویزای دانشجویی داشته باشد و یا درخواست ویزای دانشجویی کرده باشد .

ویزای پل را داشته باشد و قبل از دریافت ویزای پل خود ، ویزای دانشجویی داشته باشد .

 چه کسی پوشش بیمه دانشجویان خارجی را ارائه میدهد ؟

ارائه دهندگان متعددی وجود دارد که میتواند به دانشجویان بین المللی پوشش بیمه دانشجویی ارائه دهند

دانشجویان بین المللی نمیتوانند از بیمه خارج از کشور استفاده کنند

پروتکلی که به دولت فدرال اجازه میدهد کسانی که به صورت موقت در استرالیا زندگی میکنند را تنظیم کند.

در صورت نیاز به کمک با چه کسانی میتوان تماس گرفت ؟

دانشجویان باید با “ombudsmen”  بیمه خصوصی سلامت ((PHIO تماس بگیرند  یک سرویس رایگان مستقل به مسائل مربوط به بیمه درمانی و کسانی که درخواست میکندد کمک میکند .

 

بیمه سلامت خصوصی

در کنار OSHC خود ممکن است بخواهید برای پوشش مواردی که OSHC شما پوشش نمی دهد ، بیمه درمانی خصوصی نیز خریداری کنید. شما می توانید برای تأمین هزینه های خود یا خانواده خود از بیمه درمانی خصوصی نیز استفاده کنید. مزایا ، هزینه های عضویت و واجد شرایط بودن می تواند بین بودجه و بیمه نامه ها بسیار متفاوت باشد ، بنابراین هنگام خرید بیمه درمانی اطمینان حاصل کنید که پوششی که انتخاب می کنید برای نیازهای شما مناسب است


بیمه خانه و محتویات

بیمه خانه و محتویات ، ساختمانی که در آن زندگی می کنید و وسایل شما مانند مبلمان ، لباس و لوازم را پوشش می دهد. در صورت اجاره ملک ، بیمه ساختمان به عهده مالک است و نیازی به نگرانی در مورد آن نیست.

 

بیمه خودرو

اگر ماشین ، موتور یا وسیله نقلیه دیگری خریداری می کنید باید در نظر بگیرید که چه نوع بیمه ای را باید خریداری کنید. بسته به اینکه در کدام ایالت یا سرزمین استرالیا زندگی می کنید ممکن است بیمه اجباری برای خرید داشته باشید. به عنوان مثال ، در NSW شما باید بیمه شخص ثالث اجباری را خریداری کنید که شما را در برابر صدمات جانی ناشی از تصادف به شخص دیگری پوشش می دهد. شما باید با آژانس دولتی مربوطه در ایالت یا قلمرو خود مشورت کنید تا در صورت وجود ، به بیمه اجباری مورد نیاز خود پی ببرید.

 

همچنین می توانید بیمه خودرویی را خریداری کنید که ماشین شما را در برابر خسارت تصادفی ، آسیب ، سرقت ، آتش سوزی ، طغیان یا طوفان تحت پوشش قرار دهد. طیف گسترده ای از ارائه دهندگان در استرالیا وجود دارد که بیمه وسیله نقلیه را ارائه می دهند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید بیمه خودرو ، در مورد گزینه های خود تحقیق کرده و نیازهای خاص بیمه خود را در نظر بگیرید.

 

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top