امروز: 1401/02/30 شمسی2022/05/20 میلادی

07136289708

09190972559

شیراز، بلوار مطهری شمالی (زرگری)، نبش کوچه 6، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 50

info@rasa-apply.ir

rasa.institute2021@gmail.com

استرالیا برای استقبال از دانشجویان بین المللی آماده می شود.

 

استرالیا مشتاقانه منتظر استقبال شما از کلاسهای درس، دانشگاهها و اجتماعات استرالیا است و در اسرع وقت،برنامه ریزی دقیق برای آماده سازی ورود ایمن شما ادامه دارد.

 

حتی اگر همه گیر جهانی COVID-19 در حال حاضر سفر را دشوار می کند، اما واکنش شدید بهداشت عمومی استرالیا به این معنی است که قادر خواهد بود به محض فراهم شدن شرایط، یک تجربه تحصیل در داخل دانشگاه بدون COVID را مطابق با توصیه های بهداشت عمومی استرالیا به شما ارائه دهد.

 

ایالت ها و سرزمین های استرالیا به طور مستقیم با ارائه دهندگان آموزش کار می کنند تا برنامه هایی برای استقبال از شما تهیه کنند. قلمرو شمالی و استرالیای جنوبی اولین حوزه قضایی در استرالیا خواهند بود که برنامه های بازگشایی دادگاه های کوچک را آغاز می کنند.

 

علی رغم محدودیت های موجود در سفر، دولت استرالیا مجددا اعطای ویزای دانشجویی را آغاز کرده است.

 

اگر دانشجوی جدید هستید، لطفاً ابتدا در یک موسسه آموزشی ثبت نام کنید و سپس برای ویزای دانشجویی اقدام کنید، تا در صورت امکان آماده سفر به استرالیا باشید.

 

اگر از قبل ویزای دانشجویی دارید و در حال حاضر در کشور خود مستقر هستید، ممکن است بخواهید ادامه تحصیل یا شروع تحصیل خود را به صورت آنلاین بررسی کنید. ارائه دهندگان آموزش استرالیا طیف وسیعی از گزینه های بارگیری آنلاین و یادگیری آنلاین را ارائه می دهند. لطفاً بخاطر بسپارید که اگر قبلاً ویزای دانشجویی دارید، تحصیل آنلاین که به دلیل COVID-19 در خارج از استرالیا انجام شده است، می تواند در شرایط تحصیل استرالیا برای ویزای کار پس از تحصیل حساب شود.

 

اگر قبلاً تحصیلات خود را بصورت آنلاین آغاز کرده اید و ویزای دانشجویی ندارید، ما شما را به درخواست ویزای دانشجویی تشویق می کنیم تا در صورت باز شدن مرزها بتوانید برای ادامه تحصیل به استرالیا سفر کنید.

 

مهم این است که شما بتوانید در طول مدت تحصیل در استرالیا از زندگی مالی خود حمایت کنید. به عنوان راهنما برای محاسبه هزینه های زندگی خود در هنگام زندگی و تحصیل در استرالیا، توصیه می کنیم با www.studyinaustralia.gov.au/English/Live-in-Australia/ هزینه های زندگی خود را بررسی کنید.

 

اگر قبلاً در استرالیا سکونت داشته باشید، از طریق ارائه دهندگان آموزش، خدمات دولتی و اجتماعی، برای کلیه دانشجویان بین المللی، پشتیبانی بهداشت و رفاه در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به www.studyinaustralia.gov.au/english/study-in-australia-student-support/health-and-wellbing/health مراجعه کنید.

 

ما شما را تشویق می کنیم که برای جستجوی اطلاعات و به روزرسانی با ارائه دهنده آموزش خود در تماس باشید و همچنین برای به روزرسانی های ملی به این وب سایت رجوع کنید. www.studyinaustralia.gov.au/English/student-support

 

 

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top