امروز: 1401/02/30 شمسی2022/05/20 میلادی

07136289708

09190972559

شیراز، بلوار مطهری شمالی (زرگری)، نبش کوچه 6، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 50

info@rasa-apply.ir

rasa.institute2021@gmail.com

دانشگاه های کانادا در پاییز امسال به صورت حضوری برگزار می گردد.

بریتیش کلمبیا
در 8 مارس، وزیر بهداشت بریتیش کلمبیا به افراد دبیرستانی در استان توصیه کرد که برای بازگشت کامل به فعالیت های خود آماده شوند. به دنبال این اعلامیه، بسیاری از دانشگاهای بریتیش کلمبیا اعلام کردند که قصد دارند به کلاسهای حضوری بازگردند، اما بهداشت و ایمنی دانشجو و کارکنان را سرلوحه برنامه های خود قرار می دهند.
دانشگاه های بریتیش کلمبیا تأیید کرد که آنها قصد دارند به کلاسهای حضوری و تحقیقات حضوری در پاییز برگردند. UBC همچنین در تلاش است تا در صورت لزوم، برای قرنطینه برای دانشجویان بین المللی و گزینه هایی برای ایمن سازی در محل، اقدامات قرنطینه ای را انجام دهد.
دانشگاه ویکتوریا همچنین قصد دارد در ماه سپتامبر به کلاسهای حضوری برگردد. موسسات زیر همچنین برنامه هایی را برای برگزاری کلاسهای حضوری بیان کردند: دانشگاه جزیره ونکوور، دانشگاه تامپسون ریورز، دانشگاه سایمون فریزر، دانشگاه بریتیش شمالی کلمبیا، دانشگاه کاپیلانو و دانشگاه ترینیتی غربی.

 

آلبرتا
دانشگاه آلبرتا قصد دارد با تکیه بر الگوی ترکیبی یادگیری حضوری و از راه دور، از دانشجویان و کارکنان بیشتری در دانشگاه پاییز استقبال کند.
سخنگوی دانشگاه کلگری به CIC News گفت: "دانشگاه کلگری تصمیمی در مورد روش تحویل (حضوری یا آنلاین) برای کلاس ها در ترم پاییز 2021 نگرفته است. این تصمیم در آوریل 2021 گرفته خواهد شد و سپس به دانشجویان و جامعه دانشگاه اطلاع داده خواهد شد. "دانشگاه لتبریج در حال برنامه ریزی برای بازگشت به دانشگاه در پاییز امسال است، اما می گوید به احتمال زیاد برخی از دستورالعمل های بهداشتی مربوط به استفاده از ماسک و فاصله فیزیکی همچنان پابرجا خواهند بود.

 

ساسکاچوان
دانشگاه ساسکاچوان در نظر دارد برخی از آموزش های حضوری را در پاییز امسال برگرداند. رئیس دانشگاه، پیتر استویچف، گفت که به دلیل عدم اطمینان در مورد شیوع واکسن، گفتن آنچه در دانشگاه ارائه می شود خیلی زود است. با این حال او انتظار دارد که برای ترم زمستان 2022 بازگشت کامل به کلاسهای حضوری داشته باشد.
 

مانیتوبا
دانشگاه براندون جزئیاتی درباره بازگشت به دستورالعمل های حضوری منتشر نکرده است. آندره مک دانیل، ثبت نام کننده دانشگاه، در یک انتشار رسانه ای گفت: "هدف ما این است که یک دوره عملیاتی را برای پاییز 2021 اعلام کنیم که بتوانیم متعهد شویم، بدون اینکه نیازی به عقب نشینی یا چرخش در اواسط دوره داشته باشیم." دانشگاه مانیتوبا در حال برنامه ریزی است که کلاسهایی با حداکثر 20 دانشجو را برای بازگشت به آموزش حضوری مجاز بگذارد. کلاسهای آزمایشگاهی فقط به 25 دانش آموز محدود نمی شود. کلاسهای بزرگتر از راه دور به کار خود ادامه می دهند.
 

انتاریو
دانشگاه تورنتو با هدف اجازه آموزش حضوری و پشتیبانی از دانشجویان در پاییز است. انتظار می رود دانشکده، کارمندان و کتابداران به دانشگاه بازگردند. دانش آموزان می توانند در دانشگاه، با اقدامات ایمنی خاص، تحقیق کنند.
 بر اساس یک رسانه منتشر شده، دانشگاه بروک در حال برنامه ریزی برای ارائه هرچه بیشتر دوره ها در دانشگاه، از جمله آزمایشگاه ها و سایر یادگیری های تجربی، سمینارهای تحصیلات تکمیلی و کلاس های کارشناسی است.
دانشگاه اوتاوا انتظار دارد که با ارائه دوره های حضوری یا  "قالب های ترکیبی"، یک تجربه کامل در دانشگاه را ارائه دهد. گزارش CBC، این دانشگاه کلاسهای درس را به فناوری تجهیز می کند که امکان آموزش همزمان حضوری و کنفرانس ویدیویی را فراهم می کند.
دانشگاه وسترن در حال برنامه ریزی برای بازگشت به آموزشهای حضوری و ارائه فعالیتهای بیشتر در دانشگاه است.
دانشگاه ویندزور همچنین در حال برنامه ریزی برای بازگشت اندازه گیری شده به برنامه های رو در رو و فعالیتهای دانشگاه در پاییز 2021 است.

 

کبک
کبک قبلاً اعلام کرده بود که دانشگاهها می توانند به تدریج یک روز در هفته به آموزش حضوری مراجعه کنند. اقدامات فاصله بدنی باید در کلاس و خارج از آن رعایت شود و دانشجویان و کارمندان باید همیشه ماسک صورت صادر شده توسط دولت را داشته باشند.
دانشگاه مک گیل انتظار دارد در ماه سپتامبر به کلاسهای حضوری برگردد. برخی از دوره ها شامل آموزش آنلاین هستند، اما دانشگاه می گوید دانشجویان و کارکنان باید آماده شوند تا به "ریتم منظم" فعالیت در دانشگاه برگردند.
به گزارش گلوبال، دانشگاه کنکوردیا در حال برنامه ریزی برای اعلامیه در مورد دوره پاییز در ماه مه است، اما در حال ارائه ترکیبی از کلاسهای حضوری و آنلاین است.
 
 

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top